8 Şubat 2010 Pazartesi

2010 ' DAN HABERLER NELER??


Enerji veren içecekleri unutun, ıstakozla uğraşmayın,kendi sebzenizi kendiniz yetiştirin.Spor salonunda video oynayın , yeşil ojeyi çöpe atın, ''The Pale King''i okuyun.Radiohead'in albümünü bekleyin, takunya giyin, ille de istiyorsanız o magandayı izleyin. Facebook 'a biraz ara verin, Tunus 'a gazmeye gidin. 2010' da olacakların bazılarının 2009' da kokusu çıktı, bazıları süpriz oldu.Bunlardan birini veya birden fazlasını yaptığınız taktirde 2010 havasına girmişsiniz demektir.

NE İÇECEĞİZ?

*Cin Tonik : İçkide nostaljiğiz. 80' lerin ''anne içkisi'' Cin Tonik , yeniden popüler oluyor. Tatlıseverlerin içerken az biraz zorlandığı Cin Tonik yine de iyi , hoş, temiz içki.

*Anti-enerjikler : Enerji içeceklerini ve kahve poşetlerini camdan aşağı atabilirsiniz.2010, stres azaltıcı içeceklerin yılı.

NE YİYECEĞİZ?

*Basit lezzetler : Dünya mutfakları ve sofistike lezzetler bir yere kaybolmuyor ama biz evde peynirli makarna gibi kolay ve sade yemekler yapmayı seçiyoruz.

*Kendin yetiştir, kendin ye : Sağlıklı yeme-içme trendi daha da yükselişte. Küçük bahçelerde, hatta balkonda sebze yetiştirme alışkanlığı yayılıyor.

*Grip karşıtı diyet : Virüslerin korkusuyla sadece sağlıklı yemek değil, özellikle bağışıklık sistemini güçlendirecek türde diyetler benimseniyor.''YEMEĞİN TIBBI'' sözcüklerini kullanan kitaplara dikkat!!!

NASIL TERLEYECEĞİZ?

*Oyun : Egzersiz yaptıran video oyunlarının popüleritesi artıyor; spor salonlarına giriyorlar.

NE OKUYACAĞIZ?

*Yerlilerden : PERİHAN MAĞDEN 'in yeni romanı ve MURATHAN MUNGAN 'ın şiir kitabı...

3 yorum:

 1. ne icecegiz bolumunde cay kahve diyeceksin sandim :o) header resminde turk kahvesi gorunce :o)
  Merhaba!

  YanıtlaSil
 2. Merhaba,kendi çapımda Çay ve Türk kahvesi tiryakisi olmama rağmen ,cin tonik modaymıs bu sene deneyeceğiz bakalım:))kelebek yazarları öyle diyor :0)

  YanıtlaSil
 3. merhabalar...cin tonik çok severim e modaya da uyarız o zaman :)

  YanıtlaSil

Yorum yazan eller dert görmesin

FEEDJIT Live Traffic Feed

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin

Blog Arşivi

Sesli Sozluk: Seslisozluk.com

Antalya'da Yaşamı Kolaylaştıralım

Ev yemeği istiyorum,
Evime temizlikçi bayan arıyorum,
Evime gelsin kuaför,manikür,pedikür,

Mail atmanız yeterli tüm hizmetler kapınızda...
ozgurvahide@hotmail.com