5 Ocak 2013 Cumartesi

SIR -Hala okumadıysanız

Çekim yasası “benzer benzeri çeker “der. Böylece bir şey düşündüğünüzde ona benzeyen diğer düşünceleri de kendinize çekersiniz.

Düşünceler manyetiktir ve birer frekansları vardır. Aklınızdan geçirdiğiniz düşünceler, Evren’e yollanarak, aynı frekansta bulunanları manyetik güçlerin etkisiyle size doğru çekerler. Göndermiş olduğunuz her şey kaynağına – Size geri döner.
Siz düşünceleriniz aracılığıyla frekans yayan birer yayın kulesi gibi insanlarsınız. Hayatınızda her hangi bir şey değiştirmek istiyorsanız, düşüncelerinizi değiştirerek frekansı değiştirin.
Şu an düşünmekte olduklarınız, gelecekteki yaşantınızı oluşturmakta. Üzerinde en çok düşündüğünüz ya da üzerine en çok odaklandığınız şey hayatınız olarak karşınıza çıkacaktır.
Çekim yasası doğaya ait bir yasadır. Yerçekimi yasası kadar gerçektir.
Israrla düşünerek çağırmadığınız hiçbir şey yaşantınıza giremez.
Kendinizi sevip sayın. Sizi sevip sayacak insanları kendinize çekmenin yolu budur.

Kendinizi kötü hissettiğinizde, sevginin size ulaşmasını engellemekle kalmıyor, size kendinizi kötü hissettirecek insanları ve durumları da daha fazla kendinize çekiyorsunuz.
Her şey enerjidir. Siz bir enerji mıknatısısınız ve bu yüzden, elektriksel enerji vererek istediğiniz her şeyi kendinize, kendinizi de onlara doğru çekiyorsunuz.
Siz ruhsal bir varlıksınız. Siz enerjisiniz, enerji yok edilemez, sadece şekil değiştirir. Dolayısıyla size ait katıksız öz, daima varolacak.
Evren düşünceden doğmuştur. Bizler sadece kendi kaderimizi oluşturmakla kalmıyor, etrafımızdakini de oluşturuyoruz.
Geçmişte yaşadığımız sıkıntıları, kültürel kodları ve sosyal yargılamaları unutun. Hak ettiğimiz yaşamı oluşturabilecek tek kişi sizsiniz.
Arzularınızı gerçekleştirmenin en kısa yolu, dileklerinizi mutlak gerçekler olarak görmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazan eller dert görmesin

FEEDJIT Live Traffic Feed

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin

Blog Arşivi

Sesli Sozluk: Seslisozluk.com

Antalya'da Yaşamı Kolaylaştıralım

Ev yemeği istiyorum,
Evime temizlikçi bayan arıyorum,
Evime gelsin kuaför,manikür,pedikür,

Mail atmanız yeterli tüm hizmetler kapınızda...
ozgurvahide@hotmail.com