12 Şubat 2012 Pazar

UYUŞTURUCU BELASI DAHA KAÇ HAYATI MAHVEDECEK?


 Dünya Whitney Houston'ın ölümüyle sarsılırken Houston'ın hayranları efsane ismin ölümünden 2007'de boşandığı eşi Bobby Brown'u sorumlu tutuyor.

Bobby Brown eski eşi Whitney Houston'ın ölüm haberini Missipi'de çıktığı sahnede aldı. Aldığı bu haber sonrası sahnede fenalık geçiren Brown, apar topar sahneden indirildi. Daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada ise çok üzgün olduğunu ve durmadan ağladığını söyledi.

Fakat her şeye rağmen Houston'ın hayranları, kendisini uyuşturucu ve alkolle tanıştıran ve bağılmı hale getirenin eski eşi Bobby Brown olduğunu savunuyor. Bu yüzden ünlü yıldızın ölümünden Brown'u sorumlu tutuyor. Özellikle sosyal medya da Bobby Brown'a tepkiler giderek büyüyor.

UYUŞTURUCUYLA TANIŞTI

Ünlü şarkıcı Whitney Houston'ın özel hayatındaki ve kariyerindeki dönüm noktası Bobby Brown'la yaptığı evlilik oldu. Houston, yaklaşık 15 yıl evli kaldığı Brown'la çalkantılı bir evlilik geçirdi. 2007'de boşandığı eski eşi Bobby Brown'la yaptığı evlilik sırasında kazandığı uyuşturucu bağımlılığı yüzünden zor günler yaşadı. Dönem dönem uyuşturucu tedavisi görse de yakın zamanda şarkıcı kokain içerken görüldü.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazan eller dert görmesin

FEEDJIT Live Traffic Feed

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin

Blog Arşivi

Sesli Sozluk: Seslisozluk.com

Antalya'da Yaşamı Kolaylaştıralım

Ev yemeği istiyorum,
Evime temizlikçi bayan arıyorum,
Evime gelsin kuaför,manikür,pedikür,

Mail atmanız yeterli tüm hizmetler kapınızda...
ozgurvahide@hotmail.com